INWESTYCJA

NOWA INWESTYCJA W NOWEJ SARZYNIE

Obiekt handlowo- uslugowy o powierzchni całkowitej ponad 3000 mw Nowej Sarzynie przy głównej drodze krajowej przy ul. Kwiatkowskiego.  Podpisaliśmy już umowy z kilkoma kluczowymi najemcami. Przewidywany termin zakończenia inwestycji zaplanowano na kwiecień 2020 r. 

Planowany obiekt handlowy będzie tworzył największy w Nowej Sarzynie retail park.

 

                                                                                                                 C2D

 

ZESPÓŁ MAŁYCH DOMÓW WIELORODZINNYCH W KRYNICY - ZDRÓJ 

Blisko słońca... Blisko centrum... Blisko natury... tak w kilku słowach można opisać nową inwestycję w Krynicy - Zdroju zlokalizowaną w rejonie
ul. Szkolnej i Zamkowej, która będzie się składać z zespołu małych domów wielorodzinnych lub domów w zabudowe zwartej, bliźniaczej. Każdy z budynków będzie się wyróżniał nowoczesną architekturą, aczkolwiek z regionalnymi akcentami, które pomogą im idealnie wkomponować się w charakter miejsca. Budynki będą nosiły nazwy pobliskich miejscowości, gór, czy rzek, słowem najważniejszych miejsc, które są wizytówkami regionu. Każdy budynek wzbogacony będzie w elementy betonu lub szkła architektonicznego obrazującego jego nazwę. Obecna wersja projektu została wybrana w trybie konkursowym z wielu propozycji przygotowanych przez znanych i cenionych architektów. Projekt został poddany konstruktywnej krytyce i ocenie przez autorytety branżowe z powiatu nowosądeckiego, a także z innych miast Polski.  Nadal nad nim pracujemy pieczołowicie dbając o każdy szczegół. Jesteśmy przekonani, że efekt końcowy bardzo wzbogaci, a jednocześnie uporządkuje urbanistycznie tą część miasta Krynica - Zdrój.

 

   " Miejsce moich marzeń. Gorąco polecam! "    

Alek Achrem - europejskiej sławy siatkarz

Mistrz Polski, Grecji, Białorusi i Turcji   

             
   achrem    

Funkcjonalne, przestronne wnętrza, duże, nasłonecznione tarasy z widokiem na uroczy, górski pejzaż to tylko kilka elementów wyróżniających naszą inwestycję. Zadbaliśmy szczególnie o to, aby architektura nawiązywała do regionalnej zabudowy w połączeniu z wyzwaniami stawianymi dla nowoczesnych budynków. Naszym celem jest, aby odpowiadała ona i budowała szczególny klimat charakteryzujący miasto Krynicę-Zdrój. Dla każdego budynku przewidziano w projekcie półotwarte garaże w części przyziemia oraz dostateczną ilość miejsc parkingowych dla mieszkańców i ich gości. Dodatkowo w częściach wspólnych każdego budynku zaplanowano miejsce odpoczynku, sauny, czy sale kominkowe. Na terenie inwestycji nie zabraknie również obszarów rekreacyjno-sportowych, miejsc zabaw dla dzieci, czy altan grillowych.

 

Jednym z najważniejszych atutów inwestycji jest unikalna lokalizacja - na przepięknym wzgórzu blisko natury, a zarazem w niedalekiej odległości od centrum miasta.  Przepiękne położenie terenu na lekkim stoku z wystawą południowo-wschodnią pozwala na kaskadowe usytuowanie budynków zapewniając każdemu piękne widoki i dużo promieni słonecznych.

Obecnie jesteśmy na zaawanasowanym etapie prac koncepcyjno-architektonicznych oraz procedularnych. Założeniem spółki Sunhill jest rozpoczęcie inwestycji w roku 2018. Ponieważ obejmuje ona obszar około 1,4 ha inwestycja podzielona będzie na dwa lub trzy etapy.

 

WIDOK OD PD Z GÓRY    WIDOK OD POŁUDNIA WIDOK OD PÓŁNOCY  
Architektura rozwiązania materiałowe wariant 1 1 Architektura rozwiązania materiałowe wariant 2 1 Architektura rozwiązania materiałowe wariant 3 1  
 DJI00004  DSC02399  DSC02424

 

       

 

 

KONTAKT

 SUNHILL SP. J.

al. Krzyżanowskiego 6/A
35-329 Rzeszów
tel: +48 17 858 62 62 
e-mail: edyta@certus.net.pl
w
ww.sunhill.pl

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME