LOKALIZACJA

NOWA INWESTYCJA W NOWEJ SARZYNIE

Inwestycja znajduje się w Nowej Sarzynie bezpośrednio przy drodze krajowej DK77 oraz przy ul. Leśnej prowadzącej do osiedla mieszkaniowego.  W niedalekiej przyszłości ul. Leśna będzie łączyć się z drogą ekspresową S19 (węzeł Kamień) a obok naszej inwestycji planowane jest rondo. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się m.in.: stacja paliw Orlen, boisko sportowe, basen, stacja kolejowa, osiedle mieszkaniowe, w pobliżu jest przedszkole, szkoła, policja oraz straż pożarna.

 

nowa sarzyna lokalizacja

 


 

ZESPÓŁ MAŁYCH DOMÓW WIELORODZINNYCH W KRYNICY - ZDRÓJ 

Zarząd firmy szukał odpowiedniej lokalizacji na realizację inwestycji. Po przeanalizowaniu kilku znanych miejscowości uzdrowiskowych ostatecznie wybór padł na najbardziej znany kurort zwany "Perłą Polskich Uzdrowisk" tj.  Krynica-Zdrój. Region ten jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się ośrodków narciarstwa oraz innych dyscyplin sportowych. Jest też gospodarzem bardzo wielu wydarzeń kulturalnych i gospodarczych. Przede wszystkim jest to miejsce doskonale wpływające na samopoczucie i regenerację nie tylko przybywających tu kuracjuszy ale także rodzin z dziećmi. Krynica-Zdrój jest otwarta na turystów oraz tętni życiem przez cały rok.

IMAG2072

Blisko słońca...

Inwestycja zostanie zrealizowana na łagodnym wzgórzu z piękną południowo-wschodnią wystawą oraz panoramą na górski krajobraz Krynicy-Zdrój. Lekkie wzniesienie pozwala na kaskadowe ulokowanie budynków unikając tym samym ich zacienienia. Unikalna lokalizacja nieruchomości sprawia, że w każdym budynku przez cały dzień świeci słońce.  

Blisko centrum...

Nasza inwestycja powstanie w urokliwym miejscu, ok. 300 m od samego centrum Krynicy - Zdrój na pięknym wzgórzu z malowniczym widokiem na krajobraz miasta. Na wyższych kondygnacjach mamy kontakt wzrokowy z Pijalnią Główną, czy Starym Domem Zdrojowym.  Dużym atutem jest bliska odległość do najważnieszych miejsc w Krynicy-Zdroju :

  • Muszla koncertowa - 260 mDSC02424
  • Pijalnia Główna - 320 m
  • Muzeum Nikifora - 240 m
  • Ośrodek Narciarski Henryk-Ski - 200 m
  • Góra Parkowa- stacja dolna - 600 m

Blisko natury...

Sąsiedztwo lasów i terenów zielonych sprawia, że szczególnie w porze jesiennej liście mienią się magicznie wszystkimi odcieniami kolorów od złotego przez pomarańczowy po brązowy. Mimo, że inwestycja znajduje się w bardzo niedalekiej odległości od ścisłego centrum miasta nie ma żadnej uciążliwości ani oddziaływania lokalnych dróg, czy innych obciążeń miejskich - po prostu cisza i spokój....
Z tego rejonu rozpoczyna się też kilka tras turystyki pieszej.

DJI00002                    

 

 

 

 

 

 

 

 

lokalizacja inwestycji Sun Hill

KONTAKT

 SUNHILL SP. J.

al. Krzyżanowskiego 6/A
35-329 Rzeszów
tel: +48 17 858 62 62 
e-mail: edyta@certus.net.pl
w
ww.sunhill.pl

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME